en güzel eren ve gulcın fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsi habertürk özet

2 posters
YazarMesaj
cemreci ülkü
Tam Modluksun
Tam Modluksun
cemreci ülkü

Kadın

hepsi habertürk özet Empty
MesajKonu: hepsi habertürk özet   hepsi habertürk özet Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 4:05 pm

hepsi habertürk özet Hepsihaberturk1ic1.thHepsi grubu kızları bir sinema filminde oynayacaklarını açıkladılar. Filmde farklı karakterleri canlandıracaklarını söyleyen Hepsi, Eurovision ile ilgili bir teklif almadıklarını da belirtti.Habertürk’te Saba Tümer’in programına konuk olan Hepsi kızları, kısa bir süre önce basında yer alan ve kendilerine Eurovision’la ilgili teklif geldiği haberlerinin doğru olmadığını söylediler.

Grup üyelerinden Cemre “Çıktığımızdan beri her sene basında Eurovision’a gidiyoruz ve hiç bizim haberimiz olmuyor” diyerek herhangi bir teklif almadıklarını söyledi. “Biz bu haberlerin çıkmasına da seviniyoruz çünkü Tükiye’nin bizi böyle bir göreve layık görmesi çok güzel” diye konuşan Gülçin, böyle bir teklif gelmesi karşısında “Kalbimiz istese de mantığımız hayır der” diyerek Eurovision’a pek de sıcak bakmadıklarını ancak olur da giderlerse şarkılarının yarısının İngilizce yarısının da Türkçe olmasından yana olacaklarını söyledi.

Yurtdışından teklif almışlar

Yurtdışından müzikal teklifi aldıklarını söyleyen Hepsi grubu kızları, projenin ayrıntılarına girmeden “Gerçekten heyecan verici isimlerin olabileceği üzerine konuşuluyor. İnşallah olur diyoruz” açıklamasını yaptılar.

Sinemada oynayacaklar

Bir sinema filmi teklifi aldıklarını anlatan Hepsi kızları, bir süre önce oynadıkları dizideki gibi kendilerini oynamayacaklarını ve bambaşka karakterlerle seyircilerin karşısına çıkacaklarını anlattılar. Film hakkında pek fazla detaya girmemeye özen gösteren Hepsi grubu, Eylül sonunda çekimlerin başlayacağını ve Ocak sonu Şubat başı gibi de vizyona gireceğini belirttiler. İstanbul dışında çekilecek filmin ismi ise daha sonra belli olacak.

Kenan Doğulu haberlerine dava açmış

Bir dönem medyanın gündemine Kenan Doğulu ile birlikte olduğu haberleriyle gelen Hepsi grubundan Cemre, “Aslı olmayan bir şey. 2,5 sene oldu ve hala haberler çıkıyor. Kenan’a da sordum. Ben bile gördüğümde şaşırıyorum. Ben bile inanacak hale geldim. En son bir haber daha çıktı ve dava açmak zorunda kaldım. Ben Bodrum’dayım beni Çeşme’de yazdılar. Kenan da ‘Boşver’ diyor” açıklamasını yaptı.
cemreci ülkü
Tam Modluksun
Tam Modluksun
cemreci ülkü

Kadın

MesajKonu: Geri: hepsi habertürk özet   hepsi habertürk özet Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 4:06 pm

Eurovision teklifi almadılar
-Eurovisiona katılsalar şarkıyı yarı Türkçe yarı İngilizce söylerlermiş
-Sevgilileri yokmuş
-Filmlerinde Hepsi'yi Canlandırmayacaklar
-Hiç birinin Facebook'u yok.
-Filmlerinin çekimleri Eylül sonunda başlayacak
-Film Sömestr Tatilinde Vizyonda olucağı düşünülüyor
-Filmin senoryosu 25.0.2008 tarihinde ellerinde olmuş
-Filmin çekimleri İstanbul dışında olacakmış
-Eurovision'a katılıp katılmama düşüncelerine Kalpleri evet der mantıkları Hayır dermiş
-Cemre evlilik ve çocuk gibi olaylara sıcak bakıyor.
-Yasemin evlilik düşünmüyor
-Gülçin Evlilik düşünüyor
-Bikinyle yakalanan Hepsi üyesi Eren
-Eurovision teklifi gelse bu konuda tecrübeye sahip birileriyle konuşurlarmış
-Hepsi kızların Yurdışından müzikal teklifi aldıklarını açıkladır
-Eren Sting ile düet yapma hayali kuruyor
-Hepsi 1 dizinin yeni bölümleri çekilmeyecek
-Hepsi kızlarından birinin ilişkisi olduğunda o kişiye kardeş gözüyle bakarlarmış.
-İzmir'de 2 tane konser verecekler.Biri Yardım amaçlı biri ise normal konser olacak.
-Hepsi Yeni filmlerinde Hepsi'den beklenmeyen karekterler olacak.
-Yaseminin telefonu çalınmış
-Yasemin ayrı tatillerinde Antalyadaymış
-Çok saçma şeylerden kavga ederlermiş
-Söylemeyelim dedikleri şeyleri Hep Eren söylermiş
GÜLÇİN_Jİ_ADMİN
°Gülçin_ji Admin Gamze
°Gülçin_ji Admin Gamze
GÜLÇİN_Jİ_ADMİN

MesajKonu: Geri: hepsi habertürk özet   hepsi habertürk özet Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 10:42 am

saol ama flood yama
cemreci ülkü
Tam Modluksun
Tam Modluksun
cemreci ülkü

Kadın

MesajKonu: Geri: hepsi habertürk özet   hepsi habertürk özet Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 4:01 pm

flod ne zaman nerde yapmışımki canum?

hepsi habertürk özet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» illede roman olsun-hepsi:D
» blue jeanda hepsi var!
» hepsi itiraf etti