en güzel eren ve gulcın fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

çağla şikelin hepsi hakkında düşündükleri

2 posters
YazarMesaj
cemreci ülkü
Tam Modluksun
Tam Modluksun
cemreci ülkü

Kadın

çağla şikelin hepsi hakkında düşündükleri Empty
MesajKonu: çağla şikelin hepsi hakkında düşündükleri   çağla şikelin hepsi hakkında düşündükleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 3:59 pm

“Grup Hepsi’yi pek dinlemem ama seslerini bir kaç defa duydum ve beğendim özellikle Gülçin oldukça kaliteli bir gırtlağa sahip bunu iyi değerlendirsinler, son klipleri 4 peynirli pizzanın klibi çok güzel kareografilerinden çok hoşlandım, esnek olmaları ve fiziklerinin düzgünlüğü dikkat çekici etkenler.”

Hepsi 1 hakkında;

“Ben henüz bir oyuncu olamadım ancak 2 dizide oynadım ve bu eleştiri yapmak için gerekli bir tecrübe değil fakat bir kaç yorumda bulunabilirim. Çevremdeki çoğu kişi dizinin ilkokul çağı çocuklar için olduğunu söylüyor fakat ben öyle düşünmüyorum, bir kere konusu yetişkinlere de hitap ediyor, üniversite çağındaki 4 kızın öyküsü neden sadece küçükler için olsun ki, çok doğal oynuyorlar bu işten de kıvırdıklarını düşünüyorum. Ben hiç izleyemedim işlerimin yoğunluğu yüzünden fakat fragmanlarına bakıyorum ve bazen de kanalları çevirdiğimde dizi rast geliyor biraz bakıyorum.”
GÜLÇİN_Jİ_ADMİN
°Gülçin_ji Admin Gamze
°Gülçin_ji Admin Gamze
GÜLÇİN_Jİ_ADMİN

MesajKonu: Geri: çağla şikelin hepsi hakkında düşündükleri   çağla şikelin hepsi hakkında düşündükleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 10:45 am

saol
cemreci ülkü
Tam Modluksun
Tam Modluksun
cemreci ülkü

Kadın

MesajKonu: Geri: çağla şikelin hepsi hakkında düşündükleri   çağla şikelin hepsi hakkında düşündükleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 3:55 pm

saol cnm görevimiz

çağla şikelin hepsi hakkında düşündükleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» blue jeanda hepsi var!
» hepsi itiraf etti